Teknoloji haberleri

Teknoloji hakkında haber alma ihtiyacımızı eskiden teknoloji dergilerinden giderirdik ve yanlarında çeşitli hediyeleride olurdu, bir hatırlayın isterseniz; oyun cd'leri , müzik cd'si, usb flash bellek ve benzeri nice hediyeler ile raflardan onları seçmemizi sağlarlardı. Ancak gelişen milenyum çağının sonlarında artık teknoloji için dergilere ihtiyaç duymuyoruz ! Teknoloji haberleri veren birçok kaliteli web sitesi yayına girmiş durumda, arama motorlarında en ön sıradaki web sitelerinden haber ihtiyacımızı gideriyoruz ancak sıralamada olmayan çeşitli sebebler ile çok daha kaliteli Teknoloji haberleri siteleride mevcut, her teknoloji haber sitesini gezip görmeli, ekmeğin tadı her ülkede aynı değildir bunu unutmayın her haber sitesindeki haberlerde aynı değildir yorum farklılıkları ve içerik farklılığı vardır.

Teknoloji haberleri okurken mağazalara mı gidiyorsunuz ?

Teknoloji haberleri 'ni okuduktan sonra okuduğunuz teknolojik ürünü hemen satın almaya gitmeyin arkadaşlar, ürün yeni çıkmış bir ürün ise birkaç ay satın almadan bekleyinki kullanan insanların olumlu veya olumsuz yorumlarını görme okuma şansınız olsun. Yeni aldığınız ürünün kısa süree bozulması eminim sizi sonrasında çok üzüp Teknoloji haberleri 'ni bile takip etmenizi bıraktırabilir ve bu teknolojik kültürünüz için faydasız bir hamle olur.

Teknolojiyi takip etmek

Teknolojiyi takip veya uyum sağlam diyelim, iphone 7 telefonunuz var ve bu sizin iletişim multimedya ihtiyacınızı fazlası ile gideriyor ama iphone 8 çıkmış ve siz elinizdeki kaliteli sorunsuz ürünü bırakıp hemen yenisine geçmeyi düşünüyosunuz ? bu gerçekten çok yanlış bir davranıştır, bir ürünün 2 üst versiyonu çıkmadan elinizdeki telefonu asla değiştirmeyin yani iphone 9 çıkmadan elinizdeki iphone 7 den hemen vazgeçmeyin, iphone 9 çıktığında bu demek oluyorki iphone 8 stabil hale getirilmiş, stabil hale gelen iphone 8 satın alabilirsiniz artık. iphone 9 almak içnide iphone 10 çıkmasını beklemeniz gerekir.

Fiyat araştırması ve Teknolojik ürünler

Ürünler hakkında fiyat araştırması yaparken internet sitelerini mutlaka takip edin, internette bir ürünün fiyat karşılaştırmalarını yapmadan alışveriş için mağazaya gitmeyin, aynı ürünü çok daha düşük ücrete veya yeni kampanya yapılmış halde bulabilir ve satın alabilirsiniz bu özellikle teknolojik ürünlerde çok oluyor mesala Lenova a7000 cep telefonu bir mağazada 800 iken diğerinde 700 tl olabiliyor yani 100 tl gibi rakam ciddi bir rakamdır teknolojik ürünlerde, bu yüzden alışverişlerinize titizlik gösterin.

Ürün sigortalatmak doğrumudur ? Ekstra sigorta önerisine uymalımıyız ?

Teknoloji mağazasından bir adet tablet alıyorsunuz ve çalışan personel hemen size sigorta yapalımmı ? ekstra 50 tl ödeyerek sigorta yaptırabilirsiniz ve ürününüzü koruma altına alabilirsiniz, ürün zaten 200 liralık bir tablet, ekstra 50 tl sigorta etti sana 250 tl 40 tl de kurulum ücreti ettimi 290 tl ? Arkadaşlar bu oyunlara gelmeyin lütfen 200 tl ye tabletinizi alın ve çıkın gerekirse kurulumda istemeyin , zaten teknolojiden biraz anlıyorsanız hazır rom kullanarak kurulumu kendinizde yapabilirsiniz yani bunu yapmak için bilim adamı olmak gerekmiyor. bazı teknoloji firmaları gider ayak daha fazla ne koparırız düşüncesindeler, ben bizzat sigorta yaptırdım hemde birkaç ürünüme birden , kimisi bozuldu kimisi kırıldı ancak hiçbir sigortam karışalamadı dedikleri sığındıkları tek özet şu " kullanıcı hatası " halbuki sigorta yaparken hertürlü sorun için geçerli diyorlar yani bu açıkca dolandırıcılık durumuna giriyor dikkatli olun.

Güncel teknoloji sitelerini takip edin

Hergün güncel tutulan Teknoloji haberleri veren siteleri takip edin güncel site herzaman iyidir ve sizide gündem ile alakalı güncel tutar ve herşeyden haberiniz olur, ziyaretçisi olduğunuz sitede SSL sertifikası olmalı bu sizi daha güvende tutacaktır, size önerebileceğim şartlara uygun en iyi site https://www.teknolojihaberim.net/ bu sitedir , hergün güncel olarak 10 civarında teknoloji haberleri girmesi zaten bu siteyi bir adım öne taşıyor, güvenilir teknoloji haberlerini takip etmeniz dileğiyle.